Çmime - dyqanionline.com
Çmime
Ndërtoni Faqen tuaj Ecommerce duke paguar Vetëm Aktivizimin
+ një Tarifë Mujore Përdorimi.
BLI TANI PAKETEN QË TË PËRSHTATET
DHE FILLO TË SHESËSH ME KOSTO 0
PËR MUAJIN E PARË
Starter
€99 / muaj
€0 / muaj
 • Domain
 • Server Google Cloud
 • Certificate SSL e perfshire
 • Template me perzgjedhje
 • Fluks i plote email transaksional
 • Katalog Produktesh (50 – 1000 produkte)
 • Menaxhim Stoku magazine online
 • Modul per aplikimin e Promocioneve
 • Editim dhe perditesim i Skedave te Produkteve
 • Perditesim automatik ditor I Cmimeve
 • Databaze klientesh
 • Sistem pagesash Cash on Delivery
 • Deri ne 50.000 vizita ne muaj

Tarifë instalimi: €249

Blije tani
Paketa Baze
€199 / muaj
€99 / muaj
 • Domain
 • Server Google Cloud
 • Certificate SSL e perfshire
 • Template me perzgjedhje
 • Fluks i plote email transaksional
 • Katalog Produktesh (1001 – 5000 produkte)
 • Menaxhim Stoku magazine online
 • Modul per aplikimin e Promocioneve
 • Editim dhe perditesim i Skedave te Produkteve
 • Perditesim automatik ditor I Cmimeve
 • Databaze klientesh
 • Sistem pagesash Cash on Delivery
 • Deri ne 100.000 vizita ne muaj

Tarifë instalimi: €249

Blije tani
Paketa Premium
€299 / muaj
€199 / muaj
 • Domain
 • Server Google Cloud
 • Certificate SSL e perfshire
 • Template me perzgjedhje
 • Fluks i plote email transaksional
 • Katalog Produktesh (5000 – 10 000 produkte)
 • Lidhja dhe Menaxhim Stoku me magazine online
 • Modul per aplikimin e Promocioneve
 • Editim dhe perditesim i Skedave te Produkteve
 • Perditesim automatik i  Cmimeve me procedure Batch
 • Databaze klientesh, lidhje me CRM te klientit
 • Integrim me Loyalty Program te klientit
 • Sistem pagasash cash on delivery / Paypal / Credit Card
 • Reserve and Collect
 • Dergimi i Porosive ne sistemin financiar te klientit dhe lidhja me te
 • Deri ne 250.000 vizita ne muaj
 • APP Android / IOS

Tarifë instalimi: €249

Blije tani
Ofertat janë të vlefshme për aktivizimin në Muajin e Parë.
Kontakto Tani Për Blerjen E Parë!
reCAPTCHA is required.
Ju duhet Suport për Marketingun e Dyqanit Tuaj Online?
Ne mund t’ju ndihmojmë!
Me aktivizimin e Paketave përfitoni 1 seancë konsultim FALAS mbi strategjinë dhe taktikat që duhet të përdorni për një Biznes të Suksesshëm në Internet.

FAQ

Pyetjet më të shpeshta

Nese dua ta kem timen dhe jo vetem ne perdorim Faqen Ecommerce, a mundem?
Nese dua ta kem timen dhe jo vetem ne perdorim Faqen Ecommerce, a mundem?

Patjeter qe po. Ne kete rast do te ofrohet nje cmim final dhe jo me Tarife per perdorimin. Dhe mund te kerkoje per realizim nje kohe me te gjate.

A me duhet te paguaj per hostimin e dyqanit tim online?
A me duhet te paguaj per hostimin e dyqanit tim online?

Jo. Ky eshte nje sherbim i perfshire ne vleren e Pageses mujore qe do te paguani per perdorimin e platformes. Juve ju duhet vetem te shisni apo te beni marketing. Per pjesen teknike pergjigjemi ne.

DyqaniOnline.com eshte nje platforme qe mund te shese per mua?
DyqaniOnline.com eshte nje platforme qe mund te shese per mua?

Jo. DyqaniOnline.com eshte platforma qe ju mundeson ndertimin e nje website Ecommerce per ju, nen emrin (domainin) tuaj duke lidhur sherbimet e nevojshme te biznesit ne internet me nje Template te perzgjedhur.

Duke ju falenderuar qe na keni bere pjese te punes tuaj dua se pari tju bej disa pyetje?.. 1- meqene...
Duke ju falenderuar qe na keni bere pjese te punes tuaj dua se pari tju bej disa pyetje?.. 1- meqenese une kam biznes me konfeksione..apo veshje. Kam mese 2 vjet ne treg. I kam pasur ne 2 rrethe te Shqiperise por jo ne Tirane. Jam ne perfundim te hapjes se dyqanit por ne nje lagje te vogel te saj. Aktualisht Instagram dhe Facebook dyqani ka. Si do bashkepunojme dhe pagesat si do jene?. Ne % te shitjeve apo pagese fikse mujore?

Persa i perket pyetjeve te tua dua te te tregoj paksa cfare bejme ne, ne rast bashkepunimi. 

Do te ndertojme nje Website nepermjet te cilit mund te shesesh online qe aty duke sherbyer per ty si nje dyqan tjeter qe eshte hapur 24 ore tashme. Aty do te na duhet te hedhim te gjitha produktet / veshjet qe ke dhe patjeter qe mund ta lidhim me Facebook / Instagram. Me pas si proces eshte pothuajse automatik dhe ne pergjigjemi per suport teknik, mbeshtetje per promocione online dhe sinkronizim periodik te stokut te mallrave. 

Qellimi i ndertimit te nje faqe, ndryshe nga Facebook / Instagram eshte qe vizitori te shikoje vete cdo mall/veshje dhe te kete mundesi te perzgjedhe me shume se nje artikull qe ti mund ti ofrosh nepermjet Facebook / Instagram. Pra praktikisht ti duket njesoj sikur ka ardhur dhe eshte brenda ne dyqan dhe mund te beje zgjedhjet e tij. 

Ndryshe nga shitjet nepermjet Facebook / Instagram ku jeni te detyruar te jeni ne biseda te gjata me secilin klient, per t’ju pergjigjur per ngjyrat, masat, per ti ofruar modele te tjera, ne rastin qe keni Website tuaj, shume nga proceset qe kryeni individualisht me cdo klient do te lehtesohen duke i kthye ne automatike.

Pavaresisht nese dyqani juaj fizikisht eshte ne nje lagje te vogel, nepermjet Website mund te shesesh mallrat e tua ne te gjithe Tiranen dhe Shqiperine.

Dhe dicka tjeter, per momentin meqenese pagesat nga bleresit do te jene “Cash on Delivery – Pagese ne mberritje te mallit”, bashkepunimi qe ofrojme eshte me pagese fikse mujore.

Biznesi ku punoj une nuk punon me shitje te produkteve fizike, por ofron sherbim shendetesor, qe ne ...
Biznesi ku punoj une nuk punon me shitje te produkteve fizike, por ofron sherbim shendetesor, qe ne kete moment eshte e pamundur te vije klientela ! Keni ndonje ndihme per biznese te tilla? Faleminderit dhe ju uroj shendet te mire e pune te mbare!

E pashe faqen tuaj te klinikes ne Facebook dhe mendimi im eshte qe te mos vonohesh por te krijosh nje Website dhe te fillosh te angazhohesh (mbase mund te angazhosh dike qe te te ndihmoje) per te qene prezente ne internet. 

Sherbimi i ofruar nga ju, eshte nevoje per shume me teper njerez se baza e njohjeve te tua dhe me nje prezence te vazhdueshme online, me materiale edukuese dhe postime qe iu sherbejne vizitoreve si ne Facebook / Instagram etj besoj se do te gjenerosh shume te interesuar qe do te mund te lene takimet per kete sherbim.

Mendo sa njerez jane para kompjuterit/telefonit me ore te tera te dites (sidomos Tani) dhe shfaqin probleme shendetesore per te cilat ju mund ti ofroni trajtim!

Une shoh potencial tek puna qe beni, ndaj nese mendon dhe ti ne te njejten menyre, mund te bejme nje telefonate per te nisur nje bashkepunim te mundshem.

Na nisni pak kushtet financiare dhe ligjore ju lutem ti shqyrtojme.
Na nisni pak kushtet financiare dhe ligjore ju lutem ti shqyrtojme.

Ne vijim te komunikimit me email, doja te shprehja dicka me shume mbi ate qe ofrojme ne kete rast. 

Ne varesi te natyres se biznesit ju ofrojme ndertimin e shpejte te nje Website (brenda 72 oreve) qe mund te shese / ofroje produktet apo sherbimet e tij online. Aty do te duhet te pasqyrojme sherbimet / produktet dhe ta lidhim me rrjetet sociale. Me pas si proces eshte pothuajse automatik dhe ne pergjigjemi per suport teknik, mbeshtetje per promocione online dhe sinkronizim periodik te stokut te mallrave / sherbimeve etj. 

Kontrata qe behet mes nesh eshte kontrate sherbimi me pagese mujore fikse. Paketat jane te sqaruara me lart.

Prsh sa eshte tarifa per te paguar ?
Prsh sa eshte tarifa per te paguar ?

Ne vijim te komunikimit me email, doja te shprehja dicka me shume mbi ate qe ofrojme ne kete rast. 

Ne varesi te natyres se biznesit ju ofrojme ndertimin e shpejte te nje Website (brenda 72 oreve) qe mund te shese / ofroje produktet apo sherbimet e tij online. Aty do te duhet te pasqyrojme sherbimet / produktet dhe ta lidhim me rrjetet sociale. Me pas si proces eshte pothuajse automatik dhe ne pergjigjemi per suport teknik, sherbim server ku vendoset faqja, mbeshtetje per promocione online dhe sinkronizim periodik te stokut te mallrave / sherbimeve etj, Shikoji sherbimet e ofruara KETU:  

Kontrata qe behet mes nesh eshte kontrate sherbimi me pagese mujore fikse qe varion nga 99-199 euro-299 euro + nje tarife instalimi fillestar (249 euro).

Miredita, ju falenderoj per oferten ne kohe te punuarit on line dhe shitjen eprodukteve. Se dyti des...
Miredita, ju falenderoj per oferten ne kohe te punuarit on line dhe shitjen eprodukteve. Se dyti desha tju pyes, qe disa produkte jane sherbime, sic eshte biznesi im, sherbime perkthimi. flm

Se pari ju falenderoj per pergjigjen e shpejte dhe interesimin. Ne vijim te komunikimit me email, doja te shprehja dicka me shume mbi ate qe ofrojme ne kete rast. 

Ne varesi te natyres se biznesit ofrojme ndertimin e shpejte te nje Website (brenda 72 oreve) qe mund te shese / ofroje produktet apo sherbimet e tij online. Aty do te duhet te pasqyrojme sherbimet / produktet dhe ta lidhim me rrjetet sociale. Me pas si proces eshte pothuajse automatik dhe ne pergjigjemi per suport teknik, sherbim server ku vendoset faqja, mbeshtetje per promocione online dhe sinkronizim periodik te stokut te mallrave / sherbimeve etj ne kembim te nje tarife mujore.

Sherbimi i ofruar nga ju, eshte nevoje per shume me teper njerez se baza e njohjeve tuaja dhe nuk do te thote qe kur levizja e njerezve ne rruge eshte e kufizuar, te nderpritet si sherbim. 

Besoj se me nje prezence te vazhdueshme online, me materiale informative dhe postime qe iu sherbejne vizitoreve ne Facebook / LinkedIn / Instagram etj besoj se do te gjeneroni shume te interesuar qe mund te kene kerkesa per kete sherbim dhe ta kryeni pa pasur nevojen per takime fizike. 

Une shoh potencial tek puna qe beni, ndaj nese mendoni dhe ju ne te njejten menyre, mund te bejme nje telefonate per te nisur nje bashkepunim te mundshem.

A ka paketa me te lira per nje biznes startup dhe cfare ofrohet ne kete rast?
A ka paketa me te lira per nje biznes startup dhe cfare ofrohet ne kete rast?

Se pari te doja te te falenderoja per biseden e kendshme javes qe kaloi dhe te te pergezoj per iniciativat e tua shume interesante.
Se dyti mendoj qe keto iniciativa kane mjaft potencial per tu kthyer ne frytdhenese dhe produktive.
Ne diskutuam per nje pakete te posacme per llojin dhe stadin e biznesit tend dhe po te propozoj sa me poshte:

– Ndertim i Website Ecommerce per te shitur brenda 72 oreve

Perfshin:

 • Server Google Cloud
 • Certificate SSL e perfshire
 • Template me perzgjedhje
 • Fluks i plote email transaksional
 • Katalog produktesh – 250 njesi
 • Menaxhim Stoku magazine online – 250 njesi
 • Modul per aplikimin e Promocioneve
 • Editim dhe perditesim i Skedave te Produkteve
 • Perditesim automatik ditor I Cmimeve
 • Databaze klientesh
 • Sistem pagesash Cash on Delivery
 • Deri ne 25.000 vizita ne muaj

Pagese Mujore Starter: 99 Euro / muaj
Tarife instalimi: 249euro
Platforma jepet ne perdorim. 

 • Paketa per Menaxhim Social Media

Pergatitje Content per postime ne Facebook / Instagram >>>>>>>>> 12 postime / muaj
Postime ne Facebook / Instagram
Menaxhim komuniteti, pergjigje mesazheve ne inbox / komente / adresim i pyetjeve/ problematikave nepermjet kontrollit cdo 2 ore (orari: 08:00-18:00 E hene – E premte)
Organizim i nje postimi angazhues cdo muaj

Pagese Mujore: 150 Euro / muaj